+38 (067) 354-73-74 viber.png

Мета нашої компанії - сприяти клієнтам на шляху до їх мрії. Ми знаємо якою має бути хороша робота і допоможемо Вам визначитися з вибором та досягти найкращих результатів.


XPO Logistics

XPO Logistics то група, що належить до першої десятки світових usługodawców, що забезпечують найновіші рішення в сфері ланцюга доставок, призначене для провідних фірм на території всього світу. На території Європи під головуванням голови Troy Щоопер (CEO), Луїс Gomez (Транспорт Solutions) і Malcolm Wilson (Supply Chain), XPO Logistics обслуговує понад 50.000 клієнтів, використовуючи в цій сфері вельми інтегровану мережу, що враховує понад 87.000 працівників в 1.440 локаціях на території 33 країн.

"Твій виклик: бути більше ніж добрим водієм - бути досконалим водієм"
На дорозі ти носиш з гордістю кольори марки XPO Logistics, завдяки чому ти є видимим і знаним знаком нашої фірми. Тому говорімо, що водій є першим послом марки серед клієнтів і не тільки. Тому також, ти мусиш бути зразком до наслідування. Водій фірми XPO Logistics не задовольняється буттям тільки добрим водієм а старається бути досконалим водієм. Остерігаючи стисло принципів дорожної безпеки ти забезпечуєш відповідну якість послуг і добру репутацію фірми. Від Твого щоденного ангажування і досконалого виконання послуг залежить задоволення наших клієнтів.
Перепідготуваний в сфері технік їзди, ти ведеш новий, чистий автомобіль, користуючись останніми технологічними інноваціями і професійним сервісом.

Ініціатива, гнучкість, інноваційність, відвага. У Групі XPO Logistics працівники є авторами своїх власних успіхів. Для того щоб підтримувати духу підприємництва, в нашій організації працівники є відповідальний за свої рішення, фірма підтримує прояв талантів, інноваційність, розвиток, досягнення оптимального задоволення клієнта також реалізація власних цілей.

Список партнеров