Інформація

Мета нашої компанії - сприяти клієнтам на шляху до їх мрії. Ми знаємо якою має бути хороша робота і допоможемо Вам визначитися з вибором та досягти найкращих результатів.Інформація для клієнтів компанії

Можна домогтися високої якості сервісу (з точки зору організації), доведеного до автоматизму (і автоматизованого), але не помічати при цьому конкретного клієнта. В цьому випадку пріоритетом будуть стандарти обслуговування, а не враження клієнта і його лояльність. Головне точність, швидкість, продуктивність. Практично, це характеристики конвеєра. Питання, чи повернеться клієнт завтра, чи вирішилися його проблеми, чи задоволений він обслуговуванням, залишаються за кадром процесу «якісного сервісу».

Прикладом даної ситуації можуть служити великі компанії, які прагнуть до високопродуктивних процесів, включаючи клієнтський сервіс. І якщо вчора це було їхньою перевагою, то сьогодні, в зв'язку з ростом вимог споживачів до індивідуального обслуговування, це скоріше конкурентна слабкість.

В результаті подібного клієнтського сервісу, клієнт змушений слухати голос автоінформатора: «Спасибі, що подзвонили в нашу компанію, всі оператори зараз зайняті, вам обов'язково дадуть відповідь в порядку черги». Знову всі в чергу! Чи не так, мотивація виникає (кинути трубку), задоволення - немає.

Нашу компанію відрізняє особистий підхід до кожного клієнта. Наші менеждери працюють практично 24 х 7.
Особливо то стосується правлаштованніх клієнтів. Бо хто як не ми поможемо в адаптації? Хто як не ми підскажемо вірне рішення щодо документальних питань? І хто як не ми захистить інтереси наших клієнтів за кордоном в першу чергу! 

Наше кредо - це турбота про кожного клієнта - працівника, працевлаштованного за кордоном!