Статті

Мета нашої компанії - сприяти клієнтам на шляху до їх мрії. Ми знаємо якою має бути хороша робота і допоможемо Вам визначитися з вибором та досягти найкращих результатів.


Как отстоять свои трудовые права в Польше.

Подробнее  

Наиболее актуальные и возможные способы иммиграции в Польшу.

Подробнее  


Чи можливо студентам працювати в Польщі? На яких умовах? Відповіді на питання. Подробнее  

Робота в Туреччині за контрактом у сфері туризму і готельного бізнесу  аніматором, барменом, інструктором, адміністратором  і так далі. Працевлаштування в найпривабливіших курортних зонах Туреччини.
Подробнее  

Резюме здобувачів розміщуються в єдиній базі великої групи роботодавців в ОАЕ безкоштовно. Термін розміщення резюме - 2 місяці.

Подробнее  

Рады предложить Вам участие в программе "Успешный старт карьеры".

Подробнее  

Робота повинна бути тільки легальною!

Іноземці можуть працювати в Польщі як легально, так і нелегально ( «na czarno [на Чарні]»).

Подробнее  

Це два різних документи. Чи не входять у складні юридичні нюанси можна сказати, що "сталий побит", видавався завжди з метою / приводом поселення (powód: osiedlenie się) на термін 10 років.
Подробнее  

Подтверждением наличия достаточных средств к существованию во время пребывания в Польше, и возвращение в страну происхождения или проживания может быть приглашение. Подробнее  

Громадяни багатьох країн,  що не входять в ЄС, котрі хочуть в’їхати до Польщі зобов’язані мати візу. Віза посвідчує згоду влади держави на вїзд і перебування кокретної особи на її території.
Подробнее  

В даний час багато людей намагаються виїхати за кордон, цілі у кожного різні, у деяких - закріпитися там і залишитися назавжди, у інших - заробити і поліпшити свій добробут. Польща одна з найближчих країн зарубіжжя, що входить до Європейського Союзу....

Подробнее