Легальна робота в Польщі для українців

Мета нашої компанії - сприяти клієнтам на шляху до їх мрії. Ми знаємо якою має бути хороша робота і допоможемо Вам визначитися з вибором та досягти найкращих результатів.


Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на вашіпитання і запропонують відповідну саме вам програму працевлаштування.
Задать вопрос

В даний час багато людей намагаються виїхати за кордон, цілі у кожного різні, у деяких - закріпитися там і залишитися назавжди, у інших - заробити і поліпшити свій добробут. Польща одна з найближчих країн зарубіжжя, що входить до Європейського Союзу.


На автобусі від Києва до Варшави всього 6 годин шляху, а ряд областей України межують з Польщею. При бажанні є можливість приїхати на вихідні чи свята додому. Ця країна відрізняється доброзичливим ставленням до людей і високою якістю життя.


У Польщі спостерігається великий недолік професіоналів в різних галузях промисловості і сільського господарства. Таким чином, потреби ринку праці не задоволені. У нашу компанію регулярно звертаються підприємства Польщі, які потребують працівників різних спеціальностей.


З недавнього часу спрощений порядок оформлення на роботу в Польщу для громадян України, Білорусі, Росії, Молдови та Грузії. До нас звертаються також громадяни інших країн, що не входять в даний список. Наші фахівці готові дати докладні консультації з правилами відкриття віз, правилам легального перебування в Польщі, правилам легального працевлаштування в Польщі. Ми розробляємо для кожного клієнта індивідуальний план поїздки і підготовки до неї.


Високий заробіток в Польщі можливий за умови легального працевлаштування, відповідно досвіду і навичкам передбачуваної вакансії, а також грамотної підготовки до роботи за кордоном. 

Пропозиція - Працевлаштування в Польщі - це унікальна програма, що має ряд переваг:


1.    Ми супроводжуємо наших клієнтів протягом усього процесу від підписання договору до початку роботи і далі протягом усієї трудової діяльності
2.    Легальная работа в Польше по контракту, где соблюдены все нормы социальной защиты, согласно трудовому законодательству Республики Польша
3.    Ми пропонуємо вакансії як для фахівців, так і для працівників некваліфікованої праці
4.   Скориставшись нашою програмою ви отримуєте можливість після 3,5 років роботи в Польщі отримати громадянство цієї країни
5.    Робота в Польщі дає можливість подивитися саму Польщу, а також дає право вільного пересування країнами всього Європейського Союзу

1.    Супровід всього процесу від підписання договору до початку роботи

Після того, як Ви скачали і надіслали нам заповнену анкету, і був підписаний між нами договір, наша компанія бере на себе всю відповідальність для позитивного досягнення вашої мети:

- Отримання дозволу (запрошення) для роботи в Польщі

- Підготовка документів для подачі їх до консульства Польщі на отримання робочої візи типу «D»

- Узгодження Вашого приїзду в Польщу і початку Вашої роботи на підприємстві в Польщі..


2. Робота в Польщі за контрактом, де дотримані всі норми

трудового законодавства Республіки Польща

Перед початком роботи Вам надається контракт. Це означає, що це працевлаштування є офіційним звиконанням працедавцем усіх пунктів соціальногозахисту працівника, тобто Вас. Зарплата виплачується вчітко позначені дні в повному об'ємі, її затримка недопустима. Ми активно беремо участь в контролівиконання усіх пунктів контракту, тим самим захищаючи права наших клієнтів

3. Широкий вибір вакансій


У нашу компанію звертаються різні підприємства Польщі, потреби народного господарства в професіоналах дуже великі, і ми раді запропонувати Вам ту чи іншу вакансію. Наші фахівці проведуть з вами співбесіду і допоможуть Вам визначити сферу діяльності для найбільш еффектовного працевлаштування. Ми знаємо, що хороша робота приносить не тільки дохід, а й задоволення!

4. Можливість отримати громадянство Польщі


Ми пропонуємо Вам участь в унікальній програмі, так як вона дозволяє за порівняно невеликий термін отримати можливість подачі документів для отримання громадянства Польщі. Тобто через 3-4 місяці роботи отримати карту побиту - Тимчасовий Вид на Проживання (ВНЖ), після наступних двох років роботи отримати Постійне Місце Проживання (ПМЖ ), а вже через півроку можливість подачі документів для отримання громадянства Польщі. Іншими словами, всього три роки і ви можете бути громадянином Євро Союзу!


При Вашому зверненні, наші фахівці, визначають Ваші цілі і завдання і разом з Вами пройдуть весь цей шлях, надаючи допомогу і підтримку на кожному ключовому моменті досягнення мети.

5. Польська робоча віза дає можливість подивитися саму Польщу,

а також країни Шенгену (Євросоюзу)


Протягом свого перебування в Польщі у вільний від роботи час Ви можете не тільки подорожувати Польщею, милуючись її красою, а також знайомитися з визначними пам'ятками інших європейських країн.

Отже, віза, яка видається на час роботи в Польщі, дозволяє не тільки працювати, але також добре і цікаво відпочивати.

Після отримання ПМЖ у Вас з'являється можливість проживати в будь-якій європейській країні.

Вернуться к списку