Робота в Туреччині

Мета нашої компанії - сприяти клієнтам на шляху до їх мрії. Ми знаємо якою має бути хороша робота і допоможемо Вам визначитися з вибором та досягти найкращих результатів.


Робота в Туреччині за контрактом у сфері туризму і готельного бізнесу  аніматором, барменом, інструктором, адміністратором  і так далі. Працевлаштування в найпривабливіших курортних зонах Туреччини. Більшість вакансій - обслуговуючий персонал готелів. В розпал туристичного сезону відчувається гостра нестача персоналу, і власники готелів, ресторанів, розважальних комплексів охоче приймають на роботу чоловіків і жінок від 20 до 30 років. 

Туреччина - це величезний курорт з м'яким середземноморським кліматом, шикарними  золотими пляжами і безліччю історичних і культурних пам'ятників. Турки - привітні люди, і з ними приємн оспілкуватися як з колегами на роботі і як з друзями після роботи.

Вимоги для роботи в Туреччині:

20 - 30 років;
гуманітарна освіта або досвід роботи по заявленій вакансії;
знання німецької мови обов'язкове на розмовному рівні, вітається знання турецької мови на початковому рівні, а також англійської (залежно від вимог готелю)
можливість працювати 4 - 8 місяців (можливе продовження контракту)

Де можна працювати в Туреччині:
Робота в готелях курортних зон Анталії, Аланії, Сіде,Кемера, Бодрума, Мармариса, Белека і так далі.

Вакансії в Туреччині:
аніматори (організатори ігор і конкурсів), спорт інструктори, інструктори по танцях і фитнесу, дитячі аніматори, guest relation, офіціанти, бармени, reception, інші працівники залежно від наявних навичок і знання іноземної мови.

  Умови роботи в Туреччині:
Зазвичай, робочий день в Туреччині варіюється залежновід роботи, яку ви виконуєте. Якщо це робота офіціантки або бармена в кафе, барі або ресторані, то, як правило,робочий день починається з 11-00 і і триває до 16-00, потім перерва (так звана, сієста) і з 19-00 до останнього клієнта. У готелях зазвичай робочийдень фіксований, і складає в середньому 9 - 11 годин, зперервами на відпочинок і обід. Робочий тиждень - 6 днів іодин день вихідний - по плаваючому графіку.
Проживання: на території готелю або в ложманах - спеціальних будиночках для персоналу. 

 Яка зарплата в Туреччині:
стартова зарплата від 400 доларів США в місяць, припродовженні контракту зарплата збільшується, і разом з чайовими може складати 1000 доларів США.
Заказать услугу

Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом та надамо відповідь на всі питання, що Вас цікавлять

Вернуться к списку