Працевлаштування в ОАЕ

Мета нашої компанії - сприяти клієнтам на шляху до їх мрії. Ми знаємо якою має бути хороша робота і допоможемо Вам визначитися з вибором та досягти найкращих результатів.


Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на вашіпитання і запропонують відповідну саме вам програму працевлаштування.
Задать вопрос

Резюме здобувачів розміщуються в єдиній базі великої групи роботодавців в ОАЕ безкоштовно. Термін розміщення резюме - 2 місяці. Протягом цього періоду кожен претендент, який відповідає заявленим вимогам роботодавця, буде запрошений на співбесіди. Після закінчення терміну розміщення за умови 3 (трьох) не результативних співбесід резюме здобувача видаляється з бази.

Реєстраційний збір стягується тільки з працевлаштованих громадян після підписання трудового контракту. Вартість такого збору залежить від вакансії і підлягає обговоренню під час узгодження кандидатом умов вакансії.

Працевлаштування в ОАЕ проводиться на безкоштовній основі з дотриманням всіх норм міжнародного права і Законодавства ОАЕ:

Ø Підписання трудового контракту з роботодавцем регламентованого реєструючим органом (підстава: гл. III ФЗ №8), копія якого залишається в Міністерстві праці (Ministry of Labor of UAE) на весь період роботи співробітника.

Ø Оформлення короткострокової робочої візи з подальшим переоформленням на резидентну візу.

Ø Оформлення ідентифікаційної карти жителя ОАЕ.

Ø Щорічна оплачувана відпустка тривалістю 1 місяць після закінчення одного року з початку роботи з наданням співробітнику авіаквитків в обидва боки (підстава: ст. 80 гл. III ФЗ №8)

Ø У разі хвороби працівник має право на оплачувані лікарняні дні (підстава: ст. 83 гл. III ФЗ №8).

Дотримання ФЗ №8 контролюється Міністерством праці та імміграційною службою. Усі виникаючі суперечки вирішуються в спеціальному комітеті з вирішення спірних ситуацій. Рішення комітету є остаточними і оскарженню не підлягають. Невиконання рішення може спричинити за собою серйозну відповідальність для роботодавця або для працівника, аж до арешту майна компанії або заборони на в'їзд в ОАЕ для працівника.

Welcome To Emirates забезпечує контроль дотримання норм законодавства ОАЕ в частині працевлаштування від прибуття кандидата в ОАЕ і підписання трудового контракту до закінчення дії такого контракту.

Служба підтримки працевлаштованих кандидатів Global Legal System:

Ø Досудове вирішення спорів з роботодавцем

Ø Врегулювання конфліктів з роботодавцем

Ø Психологічна допомога

Ø Юридичне консультування

Ø Консультації з соціально-побутових особливостей життя в ОАЕ.

Ø У разі об'єктивних причин неможливості продовжувати дотримання трудового контракту працівником, Global Legal System може виступити медіатором у взаємодії працівника і роботодавця, сприяти пошуку нового місця роботи для працівника і нового співробітника натомість пішов.

Заказать услугу

Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом та надамо відповідь на всі питання, що Вас цікавлять

Вернуться к списку