Безкоштовне працевлаштування

Мета нашої компанії - сприяти клієнтам на шляху до їх мрії. Ми знаємо якою має бути хороша робота і допоможемо Вам визначитися з вибором та досягти найкращих результатів.


Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на вашіпитання і запропонують відповідну саме вам програму працевлаштування.
Задать вопрос
8 Мая 2016

У 2015 році польські консульські установи і дипломатичні представництва видали громадянам України 922 240 віз. У центрах зайнятості було зареєстровано також більше 700 000 заяв працедавців про намір доручити виконання роботи українцям.

За статистикою 20% українців, що приїжджають в Польщу,можуть працювати "в чорну". Відсутність легальногодоговору позбавляє їх можливості використаннядержавної соціальної допомоги, страхування у разінещасного випадку під час виконання роботи, абоможливості відстоювати свої права за ситуації, колипрацедавець не виплачує їм зарплату.

60% громадян України, що приїжджають в Польщу,заплатили нелегальним посередникам за можливістьотримання роботи. Часто це витрати настільки високі, щона виїзд однієї людини нерідко збирає гроші уся сім'я.

Українці, що прибувають в Польщу, найчастіше не маютьпоняття, що залагоджування усіх формальностей має бути безкоштовним, а єдина плата має бути за візу. Нелегальні посередники беруть по 200-500 злотих за пошук роботи, 250-380 злотих за підтвердження від працедавця, який нібито в Польщі надасть людині місце роботи. В цілому це сума в межах 450-880 злотих, що навіть в два рази більше середньомісячної зарплати в Україні. Нерідко трапляється, проте, що після приїзду в Польщу працівник дізнається, що на місці його зовсім не чекає ніяка робота.

Наше агентство співпрацює тільки з перевіренимипрацедавцями і агентствами по працевлаштуванню вПольщі, зареєстрованими належним чином в державнихорганах Республіки Польща і що мають необхідні дозволиі ліцензії.
Процедура відправки претендентів на роботу доситьскладна. Наші фахівці погоджують з працедавцем імайбутнім працівником усі нюанси робочого місця, самоїроботи, компетенцій і навичок претендента. Наступнийетап узгодження - дата приїзду працівника. Працедавецьпризначає день, годину і місце, куди повинен прибутипрацівник для оформлення на роботу і поселення.

Заказать услугу

Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом та надамо відповідь на всі питання, що Вас цікавлять

Вернуться к списку