Нові правила оформлення дозволів на роботу в Польщі

Мета нашої компанії - сприяти клієнтам на шляху до їх мрії. Ми знаємо якою має бути хороша робота і допоможемо Вам визначитися з вибором та досягти найкращих результатів.


Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на вашіпитання і запропонують відповідну саме вам програму працевлаштування.
Задать вопрос
1 Мая 2016

Працедавець, який бажає подати тільки одну заяву в уженді, повинен зателефонувати і відправити лист електронною поштою, вказавши свій номер телефону. Інформація про можливість забрати рішення відправлятимуть з допомогою смс.

 

 "Під час однієї телефонної розмови можна буде записатися на подання однієї заявки. У рамках одного відправленого повідомлення на електронну адресу можна записати одного працедавця, незалежно від кількості заявок", - повідомляють в управлінні.

 

Для запису знадобляться наступні дані: назва працедавця, ім'я і прізвище іноземця, громадянство, посада, вид договору, номер телефону для зв'язку. Відомство пропонує термін подання заяви, беручи до уваги, зокрема: попередні періоди працевлаштування іноземця в Польщі, характер або тип роботи, значущість підприємства для економіки. В управлінні додають, що в списках не мінятимуть записаних працедавців або іноземців.

За інформацією Мазовецького воєводського управління у Варшаві.


Заказать услугу

Оформіть заявку на сайті і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом та надамо відповідь на всі питання, що Вас цікавлять

Вернуться к списку