Пікет біля консульства Польщі

Мета нашої компанії - сприяти клієнтам на шляху до їх мрії. Ми знаємо якою має бути хороша робота і допоможемо Вам визначитися з вибором та досягти найкращих результатів.


20 Апреля 2016
20 квітня у Луцьку пройшов пікет біля консульства Польщі
Люди, обурені тим, що тривалий час не можуть отримати візи для виїзду за кордон, що не мають навіть можливості записатись до візового центру, зібрались сьогодні біля консульства Польщі.
Пікетники говорять, що не можуть зареєструватися в електроній черзі візового центру декілька місяців. В багатьох пакет документів для оформлення візи готовий ще з грудня. Дехто оббиває пороги установи давно, адже послуги візового центру сплатили. Але на електронні та особисті звернення до Консула заявники отримують лише стандартні відповіді, що, мовляв, записуйтесь в електронну чергу як можете. Декілька пікетників все ж попали в консульство, в них прийняли документи на розгляд, та повідомили, що скоро збільшать кількість співробітників і буде новий генеральний консул, і це якось розв'яже проблему. Більшість людей в це не дуже вірять, адже  це їм обіцяли і раніше.
Сьогодні почався сезон і багато заробітчан намагаються оформити робочі візи та виїхати на роботу до Польщі. Але візові центри не готові до такого напливу. Ситуація загострюється практично у всіх консульських округах України. Ми будемо стежити за розвитком подій.
Вернуться к списку